sobota 1. novembra 2014

Top trojka na november

1. november je tu a čo to znamená? Že polovica z nás pozrela do peňaženky a zaplakala. Keď som aj ja uvidela aké sú moje financie obmedzené + fakt, že do Vianoc si sama knihu nekúpim ! (a zatiaľ ma to drží!), tak som sa skoro rozplakala. Naozaj. Opäť raz sa to z knihy podľa mňa rozbehlo a túto jeseň hodnotím na výbornú, pretože ich vychádza naozaj mnoho a ešte aj akých skvelých!

Elusion

 

Dash a Lily -Kniha přání


Once upon a time - Bylo nybyloVšetky tieto krásky pochádzajú od spoločnosti Albatrosmedia. Ani neviem povedať, na ktorú sa teším viac, no zatiaľ u mňa vyhráva Dash a Lily. Na túto knihu sa teším už odvtedy, čo som videla, že sa vydá. Od takého konca novembra a začiatku december ma už určite chytí Vianočná nálada a táto kniha mi padne vhod . :) Okrem toho ďalšia kniha je Elusion. Minulý mesiac už vyšla v češtine a som veľmi rada, že sa vydá aj v slovenčine. Posledná je kniha Once upon a time, ktorú si určite nenechajú ujsť hlavne priaznivci seriálu. Ja som z začiatku seriál pozerávala, no po čase ma to nejako prešlo, no teraz by som chcela dať šancu knihe :)

5 komentárov:

 1. Musím ti dať za pravdu táto jeseň je naozaj bohatá čo sa týka dobrých kníh :) ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Elusion má strašne peknú obálku, len mám strach, že obálka bude lepšia ako kniha :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Na Elusion sa naozaj teším a OUAT odporúčam. Nie je tam síce nič, čo nebolo v seriáli, ale aj tak je to super :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moje peněženka je taky na mizině až to mrzí :( Všechny tři knihy vypadají kouzelně a je škoda, že nevím, jestli se na ně dostane.. :/ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. moje svedectvo

  Dobrý deň, milí priatelia

  Volám sa Karina Vilva. Chcem použiť túto správu vyjadriť svoju vďačnosť k žene, ktorú som nikdy nevidel, ale ona urobila môj život raj.

  Určite tam na internetových škodlivých ľudí, ktorí sú pokorní ľudia, ktorí chcú podvádzať, ale veľké kráľovnej Madu mi ukázal, že stále existujú ľudia, ktorí môžu byť dôveryhodné.

  V skutočnosti som žil 21 rokov manželstva nikdy nezažil radosť z materstva, mal som problémy z mojej in-zákony, ale môj manžel bol veľmi pochopenie. Jedného dňa, keď som išiel cez internet som videl niektoré čísla ľudí daných svedectvo o konkrétnom žena na tom, ako ona im pomohla zachránil svoje manželstvo, dostal ich ex späť, tvrdené choroby, som zavolala svojmu manželovi, ako mu ukázal, čo som videl, ale sa odradiť ma mi hovorí, že títo ľudia sú falošné, a ja som mala ignorovať svedectvo. Ale ja sa rozhodol spojiť sa veľká žena cez jej schránke: queenmadu211@gmail.com
  K môjmu prekvapeniu najvyššej táto žena bola schopná pomôžte mi a teraz som hrdý matka dvoch veľkých chlapcov a dievčatá, ktorí sú v skvelej kondícii. Môj manžel je veľmi hrdý na mňa a my odchádzame ešte spolu šťastne.

  Vďaka kráľovnej Madu veľkým pomocníkom, bude aj naďalej hovoriť o vašej dobrej práce v mojom živote. Môj manžel tiež povýšili v jeho kancelárii a stal sa viac na mňa hrdý. Musím sa priznať, že som s báječnú rodinu a pre ňu budem vďačná.

  Vážení rodičia, priatelia, bratia a sestry písať veľká kráľovná Madu na jej e-mailovej schránky, pretože má zrejme riešenie pre všetky vaše problémy. Povedala mi, že som ho tiež kontaktovať riešení na iných problémov, ako sú

  1. Ak chcete HIV / Pomoc alebo súvisiace choroby
  2. Priveďte stratené milenca, a to aj v prípade straty na dlhú dobu
  3. Odstráňte zlé kúzla z domov, obchodných a zákazníckych príťažlivosť atď
  4. Získať podporu ste si prial na dlhú dobu v práci alebo vo svojej kariére.
  5. Prečítajte si všetky vaše problémy ešte predtým, než o nich, aby mu
  6. Vyberte čiernu miesto, ktoré stále berie peniaze oknom
  7. Zistite, prečo nie vy odovzdať do života a riešenia
  8. Odstráňte v rodinných bojov
  9. Uistite sa, vynikajúce školské známky aj pre deti s mentálnym postihnutím
  10. Zastaviť rozpadá vo vašom manželstve alebo vzťah
  11. Aj zničiť a poslať Nikolos (voda ducha, bezsennú nite, Lisy zlými mocnosťami), ak je to žiaduce návrat
  12. vytvrdnutí Neplodnosť u žien a znepokojujúce menštruácia
  13. Odpojte vaše manželstvo k milenke podľa Vášho výberu
  14. navrátenie odcudzeného majetku a pobytu osôb, ktoré vám ubližujú.
  15. Prineste nadprirodzené šťastie
  16. Tehotenstvo kúzlo otehotnieť dieťa
  17.Get podvod vrátenia peňazí
  18. Možno chcú záujem v populárnej hudbe
  19. Možno sa populárny záujem vo futbale

  Kontakt QUEEN Madu dnes a ja viem, že e šťastný po zvyšok svojho života. E-mail: queenmadu211@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť