piatok 15. novembra 2013

Bibliotéka 2013

Možno niektorí viete, možno iní nie, no pokiaľ ste z okolia Bratislavy, určite by ste nemali prepásnuť veľký knižný veľtrh, ktorý prebieha od včera až do 17.11. v Inchebe, v Bratislave.

Takúto krásnu pozvánku si pre nás pripravila spoločnosť Albatrosmedia. Okrem nich sa však môžete tešiť aj na kopu iných vydavateľstiev, na veľmi lacné ceny kníh, ktoré si pre nás pripravil Bux, či na celkom ružovučký stánok vydavateľstva EvitaPress. Sama by som sa veľmi rada pozrela na tento knižný raj, no keďže mám Bratislavu asi 3 hodiny cesty autom vzdialenú od domu, pochybujem, že budem mať tento rok šancu sa tam dostať. Všetkým, ktorý do BA zavítajú, želám príjemné nákupy a budem rada, keď sa so svojimi zážitkami so mnou podelite v komentároch :)

2 komentáre:

  1. Ja som chcela ísť, ale nemôžem len k nám príde návšteva, ale moja kamarátka ide a slúbila mi, že keď niečo dobré nájde tak mi zavolá a inak som jej dala zoznam kníh, ktoré chcem :D

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Páni, to máš teda super vymyslené, ja som chcela poprosiť tetu, tá býva v okolí BA, no akurát tento víken prišla sem takže tam nestihla ísť :D Ale vyzerá to tam super, dúfam, že sa mi tam ďalší rok už podarí ísť :)

      Odstrániť